KONTAKTY

Hestima, spol. s r.o.
Nevanova 1042
163 00 Praha 6
tel: 722698322
info@nas-kolonial.cz

Otevírací doba kamenného obchodu:

Pokud chcete navštívít náš kamenný obchod

zavolejte nám na

číslo 722 698 321.

Vzhledem k tomu, že se často účastníme

farmářských trhů nejsme

v obchodě pravidelně k zastižení.

 

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Údaje o firmě:

Náš koloniál -www.nas-kolonial.cz, e-mail: info@nas-kolonial.cz
Stránky provozuje: Hestima, spol. s r. o.
Sídlo firmy: Nevanova 1042, 163 00 Praha 6 – Řepy I
Provozovna Náš koloniál: Nevanova 1042, 163 00 Praha 6 – Řepy I
IČ: 02358379
Obchodní společnost zapsaná v obchodním rejstříku - C 218474 vedená u Městského soudu v Praze
dále jen (Prodávající)

Obchodní podmínky

1. Všeobecná ustanovení
Tato všeobecná ustanovení jsou platná pro elektronické obchod a www.nas-kolonial.cz se řídí platným obchodním zákoníkem České republiky, občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.), dále obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., dle platné novelizace.
Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky a vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2. Objednávky
Veškeré učiněné objednávky jsou závazné. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil se všemi podmínkami, které upravují nákup, a že s nimi souhlasí.
Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím (zasláním potvrzení o objednání a odeslání zásilky na emailovou adresu). V každé objednávce uvádějte vždy své celé jméno, adresu dodání, telefon, mobil nebo e-mail. Pokud bude Vaše objednávka neúplná, může se její vyřízení zdržet. Objednávku lze zrušit bez udání důvodu a jakýchkoliv sankcí pouze před odesláním zboží. V jiném případě si vyhrazujeme právo požadovat úhradu vzniklých nákladů. Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v případě, že se zboží již nevyrábí nebo se výrazným způsobem změnila cena.
O zrušení objednávky bude zákazník informován. Zákazník je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit jeho cenu. Zákazník má právo stornovat odeslanou objednávku (pouze telefonicky nebo písemnou formou). Vrátit zboží je možné do 14 dnů od doručení pouze nepoškozené a v originálním balení. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží podle požadavků zákazníka na udanou adresu. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník opakovaně neodebírá zboží případně opakovaně zboží bezdůvodně vrací.

3. Ceny
Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

4. Platební podmínky
Zboží zasíláme na dobírku. Balné neúčtujeme. Poštovné účtujeme dle platných tarifů, níže uvedeno viz. bod 5. Doprava zboží. Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem společnossti Hestima, spol. s r. o.. Nejsme plátci DPH.

5. Doprava zboží

Nabízené typy doprav a plateb ČESKÁ REPUBLIKA :

1) Ceny dopravy platné pro službu dodání na adresu Kupujícího jsou následující:

3) Balík do ruky. Cena zásilky 167,- Kč . Cena je uvedena za balík do 3 kg. Větší hmotnost Vám bude účtována dle sazebníku České pošty.
4) Balík na poštu. Cena zásilky 158,- Kč. Cena je uvedena za balík do 3 kg. Větší hmotnost Vám bude účtována dle sazebníku České pošty.

4) Zásilkovna.cz . Cena zásilky 75,- Kč. Cena je uvedena za balík do 3 kg. Větší hmotnost Vám bude účtována dle sazebníku Zásilkovna.cz .

Při odběru zboží nad 3.000,- vč. DPH nebude poštovné účtováno, doprava je tedy ZDARMA!

6. Dodací lhůty
Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení objednávky. Expedice zboží probíhá v co nejkratším čase, obvykle v těchto termínech: nejpozději do 3 pracovních dnů objednávku potvrdíme, expedujeme nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě platby na účet (platba předem) expedujeme nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí platby na účet.
V případě, že je zboží dočasně vyprodáno, informujeme zákazníka o předpokládaném termínu dodání, a to nejpozději do 3 pracovních dnů. V případě, že objednané zboží není na skladě dlouhodobě má prodávající právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit. Další dodací termíny jsou staveny dle individuální domluvy se zákazníkem.

7. Odstoupení od smlouvy
Zákazník má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od nákupu bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží a v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). V tomto případě nemá zákazník nemá nárok na vrácení zaplacených poplatků hrazených třetím osobám (poštovné). Po obdržení vráceného zboží, obratem zákazníkovi vrátíme zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

8. Reklamace
Reklamace se vyřizují dle reklamačního řádu společnosti Hestima, spol. s r. o. a právního řádu platného v ČR. Kupující má povinnost provést kontrolu zakoupeného zboží ihned po jeho doručení. Zboží k reklamaci posílejte v původním nepoškozeném obalu a to pouze po předchozí domluvě.

V případě, že u dodaného zboží byly zjištěny viditelné závady (ať již v kompletnosti zásilky či na zboží) či je zboží viditelně poškozeno při předání dopravcem, má zákazník takto poškozenou zásilku právo nepřebírat. Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka byla doručena v pořádku a bez viditelného poškození. Zákazník je povinen nás neprodleně o tomto informovat. Záruční doba je 24 měsíců, reklamaci je prodávající povinen vyřídit do 30 dnů od doručení.

9. Autorská ochrana
Každý výrobek, jako umělecké dílo, podléhá i po prodeji příslušným předpisům autorského zákona. Porušením autorského zákona (kopírování, volné rozšiřování, reprodukování, apod.) se dotyčná osoba vystavuje nebezpečí soudní žaloby. Jakékoliv zprůmyslnění motivů nebo vzorů z autorských děl je nepřípustné.

10. Ochrana osobních dat
Prohlašujeme, že osobní údaje zákazníků jsou důvěrné, budou použity pouze pro potřebu společnosti Hestima, spol. s r. o. a nebudou zveřejněny, poskytnuty jinému subjektu či zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů a bude s nimi nakládáno podle Zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

11. Závěrečná ustanovení
Obchodní podmínky platí ve znění uvedeném v den odeslání objednávky zákazníkem a odesláním objednávky zákazník tyto podmínky akceptuje a souhlasí s nimi. Práva a povinnosti, které neupravují tyto obchodní podmínky, se řídí obchodním zákoníkem případně dalšími obecně závaznými právními úpravami.

Kontaktní osoba:

Tomáš Lacman, e-mail: info@nas-kolonial.cz